fbpx
Close

Jim Humble

Jim Humble nejprve začal svou práci v oblasti zdraví v jeho počátku 20. let, kdy se stal manažerem obchodního domu pro zdraví v Los Angeles v Kalifornii. Vypracoval 200 otázek „Výživový test“, který určil vitaminy, minerály, bílkoviny a tuky, které by tělo člověka mohlo být nedostatečné. Test byl později informatizován a mnoho z nich byl považován za nejpřesnější metodu určování nedostatků známých na čas. Během let si Jim udržel svůj zájem o alternativní zdraví a pracoval s mnoha léčebnými modalitami včetně léčení svého vlastního zlomeného krku v rekordním čase pomocí magnetů. Je autorem mnoha úspěšných knih a jeho současný vývoj je popsán v jeho publikacích.

Jim poprvé začal svou kariéru v leteckém průmyslu, kde se rychle stal výzkumným inženýrem.Pracoval na první mezikontinentální raketě, napsal instrukční příručky pro první vakuové trubky, pracoval na tajné řídící elektronice a desítky dalších „nejmodernějších“ elektronických projektů u společnosti Hughes Aircraft Company, Northrop Aircraft, General Motors Research Defense Laboratories , a další.

Po 20 letech v oboru leteckého průmyslu nastoupil Jim do těžby zlata, kde vyvinul metody obnovy zlata, které nahradí používání rtuti a pomáhá překonat zdravotní problémy malých horníků. Napsal 5 knih na téma získání zlata z rud. V roce 1996, když vyhledával zlato v Jižní Americe, objevil to, co se stalo známým jako MMS, jednoduchý zdravotní vzorec, který vyléčil malárii. V následujících letech pracoval na dalším zlepšení vzorce. Nakonec ho misionářská skupina pozvala do Afriky, kde úspěšně léčil více než 5 000 případů malárie a obětí jiných nemocí. Od té doby stovky tisíc lidí používalo MMS k obnovení svého zdraví ze širokého spektra nemocí.