fbpx
Close

MUDr. Olga Ivanovna Jelisejevová  

Praktická lékařka, kandidát lékařských věd

Řadu let uzdravuje tisíce svých pacientů. Vzděláním oftalmožka a v průběhu své dlouholeté lékařské praxe vedla výzkum nových netradičních způsobů léčení.

V současné době vede lékařské Centrum pro detoxikaci v Moskvě.

„V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí? Člověk nebo jeho vnitřní nepřátelé Parazit – ten zůstane naživu.“

Své úvahy o parazitárně-plísňových příčinách různých závažných onemocnění, včetně onkologických, zdůvodňuje takto:

 • především velké rozšíření těžko léčitelných nemocí s nejasným klinickým obrazem
 • zastaralé a chybné stanovování diagnóz, které vede jen k chronickému průběhu onemocnění, a koneckonců, k předčasnému stárnutí, invaliditě a předčasné smrti.
 • efektivnost našich metod léčení, založených na zjištění pravých viníků různých novotvarů – totiž parazitů

Ve většině běžných případů 

 • viry představují startovací prvek
 • bakterie připraví půdu pro plísně
 • a přicházejí větší paraziti a začne válka na život a smrt
 • Pokud jste již četli moji knihu: „

  Rakovina-diagnostika a profylaxe

  “, tak už víte, že se v ní jako červená niť táhnou úvahy o parazitárně-plísňových příčinách různých závažných onemocnění, včetně onkologických. Na ospravedlnění tohoto postoje uvádím tyto důvody:
  · velké rozšíření těžko léčitelných nemocí s nejasným klinickým obrazem
  · zastaralé a chybné stanovování diagnóz, které vede jen k chronickému průběhu onemocnění, a
  koneckonců, k předčasnému stárnutí, invaliditě a předčasné smrti.
  · efektivnost našich metod léčení, založených na zjištění pravých viníků různých novotvarů – totiž parazitů. Ve většině běžných případů viry představují startovací prvek, bakterie připraví půdu pro příchod těžké techniky plísní a větších parazitů. Pokud vás udivuje vojenský styl poslední věty, není to náhoda. S parazity bojujeme válku na život a na smrt.

  Vážení kolegové!

  To, že jste nevěnovali náležitou pozornost příslušným kapitolám o parazitech v našich starých dobrých učebnicích,to, že jste se v současnosti nezabývali pracemi našich vědců-helmintologů, jakým je například K. I. Skrjabin, B. A.Astafjev, doktorka O. I. Ilinská, O. K. Podsev, V. I. Pokrovskij, C. V. Prozorovskij a mnozí další, to vám nedává žádné morální právo nazývat metody diagnostiky a léčení, které neznáte, nevědeckými a šarlatánskými. Jestli se vám, vážení spolupracovníci z vědeckých institutů a laboratoří, zdá cokoliv nepochopitelné nebo nezvyklé na závěrech lékařů ,,alternativní medicíny“, je to především důvod k návštěvě knihovny pro další studium, ale vůbec ne pro emocionální a unáhlené soudy v duchu středověké inkvizice. ,,Především neškoď – ani skutkem, ani slovem ani myšlenkou“. Vzpomeňte si na základní postulát našeho povolání.
  V důsledku masové migrace obyvatel Země bývalé ,,zámořské“ infekce se stávají místními. Pod vlivem různých druhů stresů a nepříznivé ekologické situace se snižuje celková imunita lidstva. Infekční a parazitární agens mutují a jsou pak schopny ovládnout další oblasti a skupiny orgánů v našem těle. V důsledku těchto faktů dochází k chybným závěrům při vyhodnocování laboratorních analýz. Z toho vyplývá nerozpoznání skutečných příčin některých onemocnění, nepřesné nebo chybné diagnózy. Současně jsou mnohé nové metody nedostatečně efektivní nebo často nedostupné Ministerstvu zdravotnictví pro vysoké náklady.
  My v našem Centru pracujeme na nejmodernější certifikované aparatuře, schválené k praktickému použití, a využíváme metody, které jsou vyzkoušené v lékařských institutech a vedoucích klinikách v Moskvě. Naše diagnostické metody umožňují objevit množství známých vyvolavatelů infekcí a viníků patologií na různých stupních vývoje.
  Drazí lékaři! Spojme svá úsilí a věnujme se nejen duelům mezi sebou ve válce teorií, ale především v boji za zdraví člověka před tváří stále se měnících parazitů lidského organismu.