fbpx
Close

otázky

Co je EAV přístroj?

EAV přístroj je zařízení pro elektroakupunkturní diagnostiku po

dle doktora Volla. Terapeuti pracující s metodou řízené a kontrolované detoxikace zpravidla používají přístroj Salvia, což je Schimmelova modifikace původního Vollova přístroje.  Tento přístroj umí z jednoho bodu nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM set, zjistit přítomnost toxinů v lidském organismu a získat řadu dalších informací, jako např. kvalitu funkce jednotlivých orgánů. Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr preparátů homeopatických.

Je vyšetření přístrojem Salvia bolestivé?

Nikoliv, sonda měří pouze povrchové napětí kůže.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolik stojí jedna návštěva u terapeuta?

Platba za jednu návštěvu zahrnuje dvě složky. První je stanovení toxické mapy tj. zjišťování příčin problémů pomocí rozhovoru a EAV přístroje, 350 až 600 Kč,  Druhá složka jsou preparáty, u nichž je doporučená prodejní cena zhruba 360 -370 Kč/ks. Zpravidla jsou doporučovány cca 3–4 preparáty u dospělých, u dětí 1-3 preparáty. Cena za jednu návštěvu včetně detoxikační kúry na dva až 3 měsíce měsíce se tedy bude pohybovat v rozmezí 1300–2400 Kč. Měření ani preparáty nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, protože se nejedná o léčbu. Konkrétní preparátová kúra zpravidla není třeba hned opakovat. Efekt nekončí s dobráním preparátů. Naučíme-li náš organismus obranné reakci, bude si ji určitou dobu pamatovat.

Kolik návštěv je třeba absolvovat?

Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti problému klienta. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2–3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně. Lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.

Mají informatika preparáty  vedlejší účinky?

Naše preparáty nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Je nutné absolvovat návštěvu u terapeuta? Chtěl/a bych si pouze zakoupit preparáty podle svého uvážení.

To je samozřejmě možné. Skutečná příčina potíží však nemusí být na první pohled zřejmá. Terapeut disponuje jak odbornými znalostmi v oblasti anatomie a fyziologie, tak znalostmi principů metody řízené a kontrolované detoxikace. Vhodné preparáty vybere na základě analýzy vašich potíží v kombinaci s přesným měřením EAV přístrojem. Volbu vhodných preparátů zároveň pomocí přístroje ověří. Takto zvolená detoxikační kúra je pak „šitá na míru“ přesně pro vás, tudíž je také

poradna Třebíč

poradna Třebíč

9 Comments on “otázky

VOJISLAV
2019-10-19 at 13:07

DOBRY DEN PANI BLAHOVA,
RAD BYCH SE OBJEDNAL K VAM NA VYŠETŘENI , DIAGNOSTIKU A RADY.
VICE NEŽ 4 ROKY SE NEUSPĚŠNĚ LEČIM Z PARAZITNI INFEKCI.
NA VLASTNI KUŽI JSEM PROŠEL
LEČBU ZAPPEREM PLASM.GEN. A NEZABRALO.
TAK POPROSIM O TERMIN VYŠETŘENI U VAS.
S POZDRAVEM

Odpovědět
admin
2019-11-21 at 10:24

Dobrý den
Omlouvám se za pozdější odpověď. Plasm. generátor nepoužíváme. Můžete se objednat u paní Bláhové v Brně nebo u mne. Buď v Praze nebo Třebíči podle Vaší dostupnosti.
Můžete kdykoli zavolat na zde uvedený telefon
Štefan Paulenda

Odpovědět
Radka Fiamová
2019-11-16 at 19:36

Dobrý den,
mám prosbu,objednávala jsem si Macmiror,ale tablety nebyly,jen vkládací.Jdou prý i polykat,chtěla bych se zeptat na dávkování.
Děkuji,se srdečným pozdravem Radka Fiamová

Odpovědět
admin
2019-11-21 at 10:39

Dobrý den
Pravděpodobně se jedná o vaginální tablety. Zde je potřeba postupovat podle gramáže účinné látky. Z praxe to zabírá stejně. Obal se v žaludku rozpustí a nedochází ke komplikacím. Běžně je gramáž vyšší, proto se aplikují 1x až 2x denně.
Štefan Paulenda

Odpovědět
Dáda
2021-08-18 at 6:48

Dobrý den – prosím o Váš názor k užívání MMS.
Setkal už jste se s případem silné reakce i po užití jen 1 kapky MMS – velká bolest v bedrech,
„zezelenání“ v obličeji?
Děkuji za odpověď – Dáda.

Odpovědět
admin
2021-09-07 at 6:45

Težko se k tomu vyjádřit. Mohou to být prvoci, ale i něco jiného. Doporučuji konzultaci

Odpovědět
Jarmila Petříčková Blažková
2022-01-05 at 10:13

Dobrý den p.Bláhová ,jsem z Berouna vašeho rodiště a mám velkou prosbu.Jako většina lidí co vám píši i já mám již delší dobu vleklé zdravotní potíže. Papíry od lékařu se doma vrší a problémů neubívá V roce 2015 kdy to vše začlo byl od urologa zanedbán vleklý zánět moč.cest.Po té co jsem lékaře vyměnila druhý zkonstatoval zúžení moč.trubice pak operaci a silné ATB.Po nich jsem zhubla 20 kg a celé martýrium teprve nastalo ,další záněty moč.cest ,minerální nedostatek-musím brát solné kapsle denně, k tomu operace rozbláceného žlučníku střevní neprůchodnost,malasorbce,noční bolesti břicha cca každou třetí noc.Injekční buscopan mám neustále v pohotovosti.Do toho lehké motoloce nespavost a na MR mozku v létě 2021 oteklá hypofýza.Endokrinoložka při sdělení této věci byla už tak na mě naštvaná že řekla že mne dá doporučení na PET CT.což jsem odmítla.A poslední tečku završil zubař když chtěl zachránit zub z váčkem a zle to dopadlo.Po vytržení mne pravé plíce zalil hnis.

Odpovědět
Marie
2022-10-31 at 21:53

Dobrý den, chci se zeptat, jak se dávkuje mms a jakou obsahuje Kc? Přírodní nebo syntetickou?
A dále bych měla prosím dotaz, kde nejblíže bych našla vaší poradnu? Jsme z Karlovarska.
Děkuji
S pozdravem Marie Sch.

Odpovědět
admin
2022-11-07 at 13:30

Odpověď máte v poště

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *