fbpx
Close

Crohnova choroba bechtěrevova nemoc

Šťastný pár

Dobrý den,

chtěla bych se podělit o svou zkušenost s parazitární detoxikací pod dohledem pana Paulendy. S manželem jsme ho navštívili poprvé v roce 2021. V té době jsem trpěla na opakující se močové záněty a kvasinkové infekce ženského ústrojí, neskutečnou fyzickou únavu, nezvládala jsem ani sebemenší stres, často mě bolela hlava, trpěla jsem na rozostřené vidění, pocity na omdlení, střevní potíže a celkovou slabost organismu.

Vyzkoušela jsem v té době opravdu vše

od klasické medicíny po alternativní formy léčení jako například: autopatie, homeopatie a různé doplňky stravy. Byla jsem opravdu nešťastná a zoufalá. Pan Paulenda provedl měření, podstoupila jsem první kůru, kdy mi naměřil 24 různých patogenů. Byla jsem upřímně v šoku, vždy jsem se považovala za extrémně čistotného jedince. Po první kůře jsem se cítila lépe, ale ne na 100%.
Po třetí kůře jsem se cítila jako nový člověk, obtíže úplně vymizeli, pamatuji si jak jsem seděla na měření a bylo mi skvěle.
Při čtvrtém měření mi pan Paulenda nenaměřil téměř nic.

S manželem jsme se v té době snažili o miminko

a já další den po měření zjistila, že jsem těhotná. Celé těhotenství bylo naprosto bezproblémové, všechny hodnoty jsem měla úplně v pořádku a cítila jsem se skvěle. Narodila se nám zdravá dcera a i po porodu se cítím lépe než v 18ti.
Celý průběh těhotenství, porod a zdraví dcery osobně připisuju odparazitování, vzhledem k tomu, že spoustu parazitů jsem měla hlavně na děloze a ve střevech a po kůrách všechny obtíže ustaly.
Jsem moc vděčná, že jsem se k něčemu takovému dostala a panu Paulendovi moc děkuji za super přístup a práci!

Shrnutí mého muže:

První kůru jsem začal v roce 2021, s diagnostikovanou crohnovu chorobou a bechtěrevem. Byl jsem po operaci střev, kdy mi polovinu střeva odstranili. Při prvním měření mi pan Paulenda naměřil 28 různých druhů patogenů. Celkově mám za sebou sedm návštěv, s tím, že při poslední jsem měl už jen 1 naměřený patogen. Můj zdravotní stav se nedá srovnávat, je to jako černá a bílá. Při posledních vyšetřeních na gastroenterologii a revmatologii, lékaři již nenalezli známky ani jedné z nemocí. Pro ně samozřejmě nepochopitelné, obě nemoci jsou pro dnešní medicínu nevyléčitelné. Léky jsem přestal užívat hned v roce 2021. Vím, že mi pomohl pan Paulenda a detoxikace metodou Hany Bláhové. Rozhodně bych jí doporučil naprosto každému!

Moc Vám děkujeme, Kateřina a Tomáš Budilovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *