fbpx
Close

Parazitární detoxikace Hany Bláhové

 

Jedna metoda nestačí!

„V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí? Člověk nebo jeho vnitřní nepřátelé Parazit – ten zůstane naživu.“

(MUDr.Olga. Ivanovna. Jelisejevová)

Problematika zatížení organismu parazity je ve své podstatě známá již od nepaměti, ale více méně se na ni zapomnělo. V poslední době i přes mnohé negativní  neopodstatněné názory je znovu v centru pozornosti.

Na všechny zdravotní potíže jedna metoda nestačí. Je třeba na organismus působit  z několika směrů. Ing. Hana Bláhová, která se zabývá metodou více jak 20 let ji doplnila o  poznatky původu nemocí z oblasti mikrobiologie, především parazitologie.  Jedná se o metodu vysoce účinnou, která je schopna si poradit s mnoha symptomy závažných onemocnění, právě tam kde klasická i alternativní medicína selhávají.

Vycházíme nejen  z poznatků  MUDr.Olgy. Ivanovny. Jelisejevové, ale i německé lékařky MUDr. Ingrid Fonk, ale i dalších metod, které pomáhají v našem těle nastolit přirozenou rovnováhu.

V konečném důsledku se podařilo skloubit několik alternativních směrů s poznatky mikrobiologie, především parazitologie.

pracoviště poradce - detoxikace organizmu

pracoviště poradce – rizenadetoxikace.cz

Míváte bolesti hlavy?

Jste alergik?
Trpíte depresemi. Vás bolí klouby?
 Vás trápí nepravidelná menstruace,
časté výtoky ,ekzémy , vyrážky?
Jste neustále unaveni. Vás trápí astma?
Jste podráždění ,apatičtí?
Máte oteklá víčka nebo pytle pod očima?
Škruňká vám v břiše?
Máte chronické průjmy nebo zácpu?
Máte cysty, myomy?
Něco Vám je a nevíte co ? jen přežíváte ?
Přibíráte na váze nebo naopak nepřiměřeně hubnete?
léčíte se ale problémy přetrvávají ?

Vaše tělo signalizuje, že je zatíženo parazity 

Naše tělo se postupně zanáší nejen mikrobiálními toxiny způsobené mj. parazity, ale i chemickými látkami a těžkými kovy. Vše je třeba odstranit,

Jsme Vám nápomocni v Naší poradně . Testujeme mikrobiální parazitární zátěž a navrhujeme další detoxikační postup.

„Detoxikace je proces ,který jde za příčinou ,za kořeny nemocí a za podstatou zdraví a vitality.“ MUDr. Jonáš

Salvia ukázka měření

Měření s klientkou

 


24 Comments on “Parazitární detoxikace Hany Bláhové

Histaminova intolerance
2020-01-30 at 14:51

Dobry den. Ráda bych se zeptala zda je možné se díky vašim metodám zbavit i histaminové intolerance. A jak se k vám popřípadě můžu objednat. Děkuji
S pozdravem
Gabriela Řezníková

Odpovědět
admin
2020-01-31 at 11:44

Dobrý den paní Řezníčková
Řešení jsou, ale Je třeba zjistit příčinu. Napište mi místo pobytu a doporučím nejbližšího poradce.
S pozdravem Štefan Paulenda

Odpovědět
Yweta kučerová
2020-08-03 at 13:05

Dobrý den , mám dva roky revmatoidní artritidu. V současnosti mám bolesti kloubů a šlach na rukách. Trexan pro neefektivní léčbu vysazen ,a změněn na Leflugen. můžete mi nějak pomoci, a je možné se objednat? Děkuji Kučerová Yweta.

Odpovědět
admin
2020-08-12 at 9:08

Dobrý den paní Kučerová
Je je potřeba zjistit co je příčinou Vašich potíží. Můžete se objednat do naší poradny. Případně zavolejte.

Odpovědět
Objednani - p. Mayerova
2020-11-12 at 21:39

Dobry den,
kontaktuji Vas kvuli moji mamce (70 let), ktera resi nekolik ruznorodych problemu, diky nimz se potyka s velmi silnymi bolestmi. Hlavnimi problemy jsou: artroza 3. stupne v kolenou a tezka artroza v nartech, tezka forma syndromu neklidnych nohou (RLS) a autoimunitní tyreoiditidu stitne zlazy. Na tyto problemy bere radu leku – Tramal, Glepark, Requip modutab, Doreta, Letrox….
Leky momentalne vysadit nemuze, to stav nedovoluje. Na artrozu zkousela az 70%DMSO (trosku na chvilku od bolesti ulevi) a 1x kombinaci 70% DMSO spolu s CDS2 3000 ppm. Reakce vsak byla neuvertitelne bourliva a bolestiva, jelikoz totalne vystupnovala syndrom neklidnych nohou, bylo to na samem prahu snesitelnosti. Druhy den vsak ostra bolest zmizela…Pred tim popijela i samotne CDS2 v koncentraci 30 ppm a to popiji dale. Jeste bych zminila, ze zkousela brat i MSM (Alavis), ale to ji syndrom neklidnych nohou take jeste vyrazne zhorsi.
Mamka je komplikovany pripad i pro klasickou medicinu, lekari vycerpali moznosti a zbyvaji opiaty. Vzhledem k povaze onemocneni – autoimunitni/neurologicke jsem ji nasmerovala k Vam a poradila ji, aby si nechala zjistit mozne parazity/patogeny, v jejim pripade pradepodobne i velkou zatez toxinu vzhledem k uzivanym lekum. Mohla bych poprosit o objednani ke zkusenemu terapeutovi, ktery ma zkusenost napr. i prave se syndromem neklidnych nohou? Mamka je z Prahy, ale nemam problem ji kamkoliv odvest. Moc dekuji.
S pozdravem,
Hana Melicharova

Odpovědět
Dana Vlachová
2021-03-28 at 8:54

Dobrý den,
jsem z Brna a trápí mě atopický ekzém na rukou a červené skvrnky po těle,někdy i zácpa..potřebovala bych se k Vám objednat.Je to možné?
S pozdravem
Dana Vlachová

Odpovědět
admin
2021-04-04 at 8:24

Pošlu Vám číslo

Odpovědět
Sabina
2021-08-15 at 10:07

Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat. Trpím 8 let Kondylomaty, dělá se mi to u řitního otvoru a na genitálech. Dvakrát léčba léky Isoprinosine, na odstranění mám roztok Podofylin a sprej Epigen. Pan doktor mi tvrdí, že se HPV viru nedá zbavit, jediná prevence, aby se mi to nevytvářelo je, neholit se na místech kde se Kondylomata projevují (tvrdí pan doktor) Jsem už bezradná, pořád se to projevuje. Můžete mi prosím poradit jak se toho zbavit?
Děkuji Sabina

Odpovědět
admin
2021-08-15 at 19:45

Je vysoká pravděpodobnost intoxikace hlísticemi. Předně zajít k vyškolenému poradci.

Odpovědět
Sabina
2021-08-16 at 21:44

Děkuji za odpověď. Určitě se objednám.

Odpovědět
Klára Halamková
2021-08-16 at 11:23

Jak zbavit dítě roupů,aby se nevraceli. Vermox vzdy bere hned jak ji svědí dupka a má klid 4 měsíce a pak znova je má.

Odpovědět
admin
2021-09-07 at 6:43

Vermox zabírá víceméně jen ve střevu. Málo se dostane do krve a lymfy. Doporučuji konzultaci

Odpovědět
Hana
2021-09-22 at 7:04

Hezký den,už delší dobu trpím zvláštnímu fleky na prsou a bocích,kožní lékaři netuší příčinu,fleky nebolí,nesvědí,nepálí.také citím dost dlouho únavu celého těla,bolesti nohou /klouby mám v pořádku/.nevím zda je to reakce na prodělaný covid/říjen2020/,ale ty fleky mám dobře 4-5 let.děkuji za informaci a případnou možnost se objednat děkuji.

Odpovědět
admin
2021-09-26 at 20:23

Dobrý den paní Kubišová
Může to mít i souvislost s Covidem. Jsou na to různé studie. Nejlépe se bude objednat do poradny.

Odpovědět
Barus Miroslav
2022-01-24 at 8:31

Dobrý den,přečetl jsem si Vaše stránky,a chtěl bych se i s dcerou u vás v brně objednat.oba dva trpíme (dcera bolest v očích, silná reakce na světlo, bolest hlavy, unava,již nekolik let, bez známek zlepšení po návštěvě lékaře.u mě je to asi 5 let (vyrážky na končetinách, podkožně se nehojí,suchá kůže, na kukou mám červené pupínky ,spíš jako cestičky.praskají mi a rozmnožují se .(spíš tvoří hnízdo ).pokud by to prosim vás,šlo, aspon dceru přijmout,je to hodně dreprimující pro ni.děkuji.Barus Miroslav,Dolní jasenka 751,vsetín.tel:731365225 mail barusm@email.cz.moc děkuji

Odpovědět
admin
2022-01-25 at 12:30

Dobrý den
Přeposílám paní Bláhové

Odpovědět
Alena Matoušková
2022-03-15 at 7:46

Mám zájem se objednat k ing. Haně Bláhové, je to prosím možné?

Odpovědět
Anna Ehlenová
2022-04-08 at 10:41

Dobrý den, paní Bláhová,
máme 5let chlapečka s dg. PAS. Do 8 měs. hodně rychlý, ale normal vnímání a v 8měs. očko Hexa a za 3 týdny z kuřecího masa Campylobakterioza, horečky 40st. a výše cca týden, hospitalizace. Dále nevnímal (jiné dítě) adt příznaky PAS. . cca rok zpětně Homeo pomohlo v posunu, dále pomáhá Neurotreska Plus a B complex a Hořčík. Dále jsme se chtěli věnovat detoxu celého těla vč. mozku … na kovy a parazity atd. Proto Vás tímto oslovuji s prosbou o možná řešení, děkuji za zpětnou reakci.
Jsme z oblasti Praha, Beroun. Není problém docestovat.
AE.

Odpovědět
admin
2022-04-11 at 21:14

Dobrý den paní Ehlenová.
Chcete na konzultaci do Prahy, nebo k paní Bláhové do Brna? Chlapeček je ještě malý. Můžete zavolat?

Odpovědět
Karel Slabý
2022-04-08 at 16:20

Dobrý den,chci se zeptat zda mi můžete pomoci s NEUROPATII dolnich končetin a dalších neduhů jako jsou vysoký krevní tlak,lehká culrovka,velmi silné ASTMA a další.Děkuji předem za odpověď.Pro informaci používám MMS-CDS

Odpovědět
admin
2022-04-11 at 21:10

Dobrý den pane Karle zavolejte.
Děkuji

Odpovědět
Karel Topič
2022-09-11 at 20:05

Dobrý den, múžete mi poradit ohledně boreliozy zda je vhodná metoda frekvenčního generátoru a na koho bych se mohl obrátit. Jsem ze Zlína.
Moc děkuji a hezký den.
K.T.

Odpovědět
Lada Němečková
2023-04-04 at 12:23

Dobrý den,
Chtěla jsem se poradit ohledně zánětu nosních dutin. Manžel již absolvoval mnoho nastev u lékaře, ale bez výsledku. Stále ho bolí hlava, píská v uších a cítí tlak za ušima. Pravidelně dělá očistu. Jsme z jižních Čech, ale nemáme problém kamkoliv dojet. Dekuji

Odpovědět
admin
2023-05-19 at 9:50

Dobrý den zavolejte na 702471320 nasměruji vás na blízkého poradce

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *