fbpx
Close

Orgány pentagramu

 Detoxikace podle čínského pentagramu
Čínská medicína rozeznává 5+1 základní orgán a jejich okruhy v lidském organismu. Jsou jimi játra, srdce, slezina, plíce, ledviny a mozek, který se přiřazuje k srdci. Říká, že zdraví člověka a harmonii zajišťuje rovnováha mezi těmito pěti orgány. Terminologií detoxikační medicíny můžeme vyslovit názor, že člověk je zdravý a zásadním způsobem uchráněný před všemi civilizačními chorobami, pokud má detoxikovány tyto orgány a nenacházejí se v nich infekční ložiska.

Mít základní orgány absolutně čisté je ovšem těžko dosažitelný ideál, proto se při terapiích snažíme o to, aby se z těchto primárních orgánů a k nim přináležejících sekundárních orgánů odstranily zejména hrubé toxiny a infekční ložiska. Velmi podstatná je ještě jedna poznámka, jejímž pochopením se vyhneme mnoha nedorozuměním. Pokud někomu řekneme, že má infekční ložisko v určitém orgánu, neznamená to, že má tento orgán špatný.

Pentagram3

Orgánový pentagram – řízená kontrolovaná detoxikace

Za všechny nemoci je zodpovědný stres
Pochopení následujícího obrázku je nesmírně důležité pro pochopení celé detoxikační medicíny. Shrnuje dohromady to, co jsme doposud probírali. Zařazuje do logického kontextu obecně uznávané chronické příčiny nemocí

2 Comments on “Orgány pentagramu

Poradci v okolí Prahy
2020-11-24 at 13:23

Dobrý den, paní Bláhová,
na internetu jsem našel Vaše stránky a velmi mě zaujala vaše práce. O parazitech v těle jsem už něco málo četl, takže bych chtěl tuto metodu vyzkoušet.
Už asi půl roku trpím na bolesti hlavy a prášky se mi už brát nechtějí. Natož chodit k lékaři. Chtěl bych to tedy zkusit jinou cestou. Jediný problém, který tu je, je vzdálenost. Bydlím asi půl hodiny od Prahy, takže je pro mě Brno docela daleko. Nevíte o nějakém svém kolegovi v okolí Prahy?
Moc děkuji a přeji hezký den
Jan šebesta

Odpovědět
admin
2020-12-08 at 9:28

Dobrý den pane Šebesta zavolejte :702471320 Momentálně působím na Praze 7

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *