fbpx
Close

Moje zkušenost s detoxikací

Prvoci

Co mne trápilo

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Paulendovi za celkové zlepšení zdraví díky jeho pomoci, metodou detoxikace parazitů v těle.

 Nikdy bych nevěřila, že tato detoxikace od parazitů mi pomůže natolik, že se cítím po x letech celkově zdravější.
Zpočátku jsem si načetla knihy a články o detoxikaci těla, prostudovala vše co nabízí knihy. Od dětství jsem měla problém s kůží a alergiemi, trpěla jsem na zánět průdušek, často se mi vracela chřipka, později jsem dostala mononukleózu a zhoršil se mi ekzém do stadia kdy jsem měla krk do krve, svědění, otok a lékařka mi dala kortikoidy na krk. Po této aplikaci kortikoidů jsem měla na krku ztrátu pigmentu ,, vitiligo,,, a to se díky mazání kortikoidy rozšířilo na obličej, ruce, oční víčka, dekolt. Pro dospívající dívku naprostá hrůza, představa, že ztratí pigment, nesmět se vystavovat na slunci, jezdit k moři. Závěr byl od lékařky ,,nesmíte se potit“, tím mě odzbrojila paní MUDr. 🙂
Alergie na pyl, mléčné výrobky, kakao, kočičí srst, slzení z očí, dýchací obtíže, kašel až astma.
Nemoci : játra po mononukleóze špatná, slezina, žlučník, pálení žáhy – reflux, záněty močových cest, cholesterol, vysoký cukr, bolesti při menstruaci, střeva – Cronova nemoc, deprese, točení hlavy,brnění v rukách , karpály, časté problémy – blokace zad, únava po prodělaných nemocech,  bušení srdce.

Moje první kůra:

Prožívala jsem to velmi intenzivně, že mě to omezilo někdy v příjezdu do práce, zvracela jsem, bolesti kloubů a svalů, časté močení během chvilky, průjmy, bolesti hlavy, vyrážka po těle i obličeji, vše mě svědilo, rudé fleky po těle až boláky. Přišla nechuť k jídlu, ze všeho se mi zvedal žaludek i z tekutin. Prvních pár dní jsem nemohla nic sníst, nechutenství. Po této době přišla změna v jídelníčku. Jiné chutě, ztráta kil na váze, zhruba deset kilo. Začal se upravovat metabolismus, střeva začala normálně fungovat, pálení žáhy zmizelo, neměla jsem potřebu sladkých potravin, menší porce mi stačily,
odezněl atopický ekzém, kašel, rýma, průjmy, chřipky, anginy, alergie veškeré pryč.

Druhá kůra:

Měla jsem bolesti na vaječníku a lékař na vyšetření mi řekl, že mi nic není a velmi časté a silné krvácení v cyklu. Během léčby jsem začala vylučovat malé červíky z močových cest. Srovnal se mi cyklus, méně jsem krvácela a při kontrole opět ,, jste čistá, zdravá i z krevních odběrů“.
Otoky nohou zmizely, křečové žíly se zmenšily, lymfatický systém začal fungovat a váha šla krásně dolů a já se cítila jak za mlada.
Při kosmetickém zákroku očních víček, našla paní doktorka ve víčkách škrkavku, poté mi vzala krev a odebrala krevní plazmu na jistý zákrok a řekla mi: Vy máte čistou krevní plazmu, úplně průhlednou jak miminko, divila se, a čím to prý je ? Řekla jsem jí pravdu, že mám detox těla a dále používám pijavice, které jsme s terapeutem v průběhu detoxu aplikovaly jako doplňkovou terapii. Musím říct, že tohle ač jsem odmítala bylo asi to nejlepší k detoxu, odezněly všechny bolesti hlavy, kloubů, ekzém, bolesti zad.
Dále jsem při druhé kůře smrkala podivné červiky z nosu, rýma ovšem žádná.
Střeva – lezlo to postupně ze mě, škrkavky, maličké tasemničky, motolice.
Teď jsem po druhé kůře a je to čím dál lepší a doporučuji kamarádkám, svým kolegyním v divadle, kde teď byla smršť chřipek a zánětu dýchacích cest všech herců a ostatních a já mezi nimi po celou dobu nic ani rýmu nechytla.
Při natáčení filmu mi několik kolegů řeklo, že vypadám svěže a mladší.
 Děkuji tímto panu Paulendovi za jeho pomoc při detoxu a hlavně, že nemusím dojíždět mimo Prahu, je ochotný a stále na telefonu když je vám zle a za jeho terapeutické odborné znalosti a lidský přístup, doporučuji všem .
Jana Kohoutová
Módní a filmová návrhářka
https://www.facebook.com/jana.kohoutova.5055

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *