fbpx
Close

Cysta na vaječníku, Crohnova choroba a panické ataky

Je to uz pár let, kdy do poradny volala mladá paní s tím, že má vážné zdravotní potíže. Přestože byla zdaleka přijela na dohodnutý termín.
Přijela spolu s manželem a na první pohled se zdála zcela v pořádku. Sdělila, že má diagnostikovanou

cystu na vaječníku o velikosti 11 cm, Crohnovu chorobu a navíc trpí nevysvětlenými panickými ataky.

Měla podstoupit operaci odebrání ženských orgánů. Chtěla děti jako každá mladá žena, proto s operací nesouhlasila. Na konzultaci jsme zjistili silnou parazitární zátěž především tasemnicemi ve střevním traktu k tomu extrémně mnoho prvoků a hlístic. Paní se obávala, zda to zvládneme.
V průběhu první kůry trpěla poměrně silnými detoxikačními příznaky. Bolesti v podbřišku průjmy, psychický stav se zhoršil. Ataky nepřestávaly. První kůra nepřinesla nějaký výrazný efekt.

Cysta se ale zmenšila jen cca o 1 cm.

Druhá kůra již byla o něco lepší. Detoxikační příznaky setrvávaly, ale cysta se průběžně začala zmenšovat na nějakých 7 cm. K tomu jsme přidali speciální ženskou aplikaci po které byly bolesti v podbřišku ještě větší. Ačkoli prokazatelně se cysta zmenšovala, ale gynekoložka urputně trvala na operaci. Mezitím jsme se s paní snažil zjistit příčinu potíží. Po hledání všech možných i nemožných příčin kontaminace si klientka vzpomněla na kontrolu od vodáren, kdy samotní pracovníci naznali, že se v tom nedá ani koupat, už vůbec ne pít.
Pomalu jsme se dostali přes třetí kůru, kde se výrazně zlepšilo střevo,

cysta se zmenšila na 2 cm

ke 4 té kůře. Tam už byl pokrok tak výrazný, že bylo konstatováno vyléčení Crohnovy choroby, panické ataky zcela ustoupily. Cysta už byla zcela nepatrná k nelibosti gynekoložky.
Závěr. Mladá rodina prodala byt, kde zřejmě prapůvodem potíží byla kontaminovaná voda. Přeji každému pohled na šťastnou mladou ženu, která nemusela podstoupit onu nepříjemnou operaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *