fbpx
Close

Váš Blog

psani3.770x514Napište Nám vaše podněty a  podělte o  zkušenosti

8 Comments on “Váš Blog

Anonym
2015-01-14 at 9:09

Stanislav
Zdravím Vás
Metodu Detoxikace Mudr Jonáše mohu jen doporučit ,Od 10 let jsem se léčil na pylovou alergii ,na jaře a v létě jsem doslova nemohl chodit ven .Během 2 kůr mi alergie odezněla tak ,že mi žádný alergeny nevadí

Odpovědět
Radek
2016-07-12 at 20:21

Před rokem mi lékaři diagnostikovali silnou celiakii . Nevěděl jsem co mám dělat . Dieta nic jsem nemohl jíst .Silná dermatitida červená kola po celém těle. Sem tam pivo pro celiaky a to dost omezeně . na doporučení jsem navštívil tuto poradnu. Po roce braní preparátů se mi život zase vrátil k normálu . Vynechal jsem pouze pšenici ,jinak mohu vše . Kondice se mi zvýšíla . Cítím se super ,daleko lépe než před tím . Vše jsme v celém průběnu konzultovali Dám si i točený pivo . Kola z kůže zmizla Mohu detoxikaci a tuto poradnu všem doporučit. Rozhodně toho nelituji .
Radek J. Třebíč

Odpovědět
admin
2016-07-12 at 20:45

Děkuji Dušane za komentář . Preparáty jste poctivě bral . Vše jsme důkladně proměřili a výsledky se dostavily . 6 kůr . Jen doděláme nějaké drobnosti a dámě pauzu .
Štefan Váš terapeut

Odpovědět
Ludmila
2016-07-14 at 11:48

Podělím se taktéž o zkušenosti s Metodou Mudr.Jonáše.
Asi před 2 lety mne neskutečně začalo bolet rameno . Podle lékařské zprávy se jedná o zánět ramene způsobený sedavým zaměstnáním a nesprávným sezením u počítače. Bolest byla nesnesitelná . Absolvovala jsem injekce , fyzioterapii , masáže a nakones jsem skončila u specialisty v Brně ,který mne původně chtěl operovat . Když zjistil že nemohu zvednout ruku poze do výše krku tak mi řekl ,že operace nemá smysl a musím se tím smířit . Kamarádka mi poradila terapeta Joalis Štefana . Přesto že jsem v tomto směru velký skeptik jsem absolvovala vstupní měření . Zjistil mi záněk boreliemi ,herpetické viry v nervovém systému .Kortikoidy v těle (brala jsem dlouhodobě po zápalu plic) . Přes to ,že jsem tomu nevěřila začala jsem preparáty brát . Vyčistili jsme nejen nervový systém ale postupně celý organizmus (slezinu ,plíce ,žíly páteř) Dnes rukou hýbu jako dřív ,asi by se pan doktor divil ,křečové žíly zmizely ,do kopce už se nezadýchávám kortikoidy jsem vypustila . Klinicky se plíce výrazně zlepšili . Po pravdě nechápu jak to funguje , ale jemi to jedno . Mohu potvrdit ,že to kapky Joalis skutečně zabírají . Myslím si , že je třeba najít dobrého teraputa ,který vás dobře nasměruje . To je mi 75 let . Mohu všem doporučit

Odpovědět
Zdena K. Náměšť nad Oslavou
2017-09-01 at 10:20

Zdena Náměšť n Oslavou
Dobrý den
Chtěla bych se zeptat na detoxikační příznaky . Naordinoval jste mi Velien dren ,Urinodren ,No degen a Stesson . Již třetí den jsem zvracela bylo mi hrozně zle .Ke všemu jsem byla ještě apatická K tomu se ještě přidaly značné bolesti v zádech rýpání od páteře a nakonec ke všemu jsem měla několikrát potíže s močením . Bolesti postupně odeznívají . Mohl by ste mi vysvětlit proč ty bolesti vznikly . Vysvětloval jste mi to během vyměřování ,ale chtěla bych to zopakovat i pro mou kolegyni , která by se chtěla za vámi zastavit .
Děkuji

Odpovědět
admin
2017-09-04 at 17:36

Hezký den

Klikněte prosím na odkaz . Snažil jsem se to co nejpodrobněji vysvětlit . https://rizenadetoxikace.cz/?page_id=308
S pozdravem Štefan P.

Odpovědět
tworzenie prac licencjackich
2019-05-11 at 16:36

Doskonałe ujęcie zagadnienia, wiele wnoszące do tematu.
Niestety, nie ze wszystkim mogę się zgodzić,ale i tak gratuluję autorowi.

Odpovědět
admin
2021-03-02 at 8:05

Děkuji za vaše hodnocení

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *