fbpx
Close

Metoda ing. Hany Bláhové

Snahou naší poradny je přinášet co nejkvalitnější služby našim klientům. Nepodléháme předsudkům a ekonomickým zájmům, řídíme se vlastním rozumem a dlouhodobými praktickými zkušenostmi našich kolegů.

Rozšiřujeme naše služby o metodu Řízené detoxikace ing Bláhové.

Pro dlouhodobě nemocné může znamenat rychlou a účinnou pomoc.

klíště

Profese terapeuta přináší potřebu neustále se vzdělávat získávat nové zkušenosti, vybírat metody a  postupy, které dokáží co nejefektivněji pomoci. V oblasti parazitologie je mnoho informací záměrně mlženo. Mainstreamová média tvrdí, že se nic neděje. Ale skutečnost je zcela jiná. Informovanost občanů je tak nízká, že je to až zarážející. Lidé si myslí, že se jedná jen o jakési červy, že se vlastně nic neděje. Naivně si myslí, že jsou infikována jen zvířata. Ty z části odčervujeme, ale majitélé se neodčervují. Nic se neví o prvocích, jaké jsou rizika ve vodě, Nebo, že se to zvládne jen česnekem a bylinkama.

Téměř nic se neuvádí o tom, jaké jsou příznaky napadení parazity v souvislosti se zdravotními potížemi. Dlouhodobě nemocní se pouze léčí ani stávají se „pokladničkou“ pro farmaceutický průmysl.

Přitom existuje skutečně účinná pomoc.

 

 

 

5 Comments on “Metoda ing. Hany Bláhové

Olga Šedová
2018-10-30 at 7:59

Dobrý den,
ráda bych se optala, již třetím rokem nemám správnou chuť, ani čich po užití antibiotik. Lékaři na příčinu ztráty nepřišli. Nechala jsem se vyšetřit i u homeopatika a ten mi sdělil, že mám narušen hypotalamus. Brala jsem homeopatika a žádný velký posun k lepšímu jsem nezaznamenala. Prosím o radu na koho se obrátit, aby mě správně vyšetřili a navrhli účinnou léčbu. Děkuji za váš čas a přeji hezký den. Olga Šedová

Odpovědět
Renata Winterová
2022-06-02 at 19:03

Dobrý den,
má matka se objednala u pana Jiřího Bednáře , který praktikuje Vaší metodu v Brně ve Vídeňské ulici. Chci se zeptat zda tento pán patří k Vaším konzultantům. Na Vašich stránkách jsem ho nenašla a nerada bych aby matka naletěla podvodníkovi.
Předem děkuji za odpověď Winterová

Odpovědět
admin
2022-06-02 at 23:11

Pána osobně neznám. Možná paní Bláhová by o něm něco mohla vědět, protože tam tam před pár lety působila.

Odpovědět
Jitka Madejová
2023-01-24 at 17:05

Dobrý den, ráda bych se objednala na kontrolu po druhé kúře. Léčbu snáším čím dál hůř, tak doufám, že potvůrky jsou pryč ! Přeji pěkné dny. Děkuji.

Odpovědět
admin
2023-01-27 at 11:23

Dobrý den paní Jitko. Zavolejte mi 702471320. Domluvíme se na dalěím postupu

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *