fbpx
Close

Zánět spojivek a jater, ekzém. Zdravé miminko

štasný pár

Příběh paní Michaely

K parazitární detoxikaci jsem se dostala před několika lety díky tomu, že jsem se necítila dobře i přes to, že podle doktorů jsem byla naprosto zdravá. Očistila jsem tělo od řady parazitů, nejvíce mi ale tato detoxikace pomohla při opakovaném zánětu očí a špatných játrech.
Po létě jsem dostala zánět spojivek. Šla jsem tedy k doktorce a dostala antibiotika. To se ale bohužel několikrát opakovalo a pořád nenastávalo zlepšení, už jsem z toho byla zoufalá. Tak jsem se objednala na měření a v očích jsem měla prvoky a vlasovce. Po dobrání „vlasovcové“ kůry se oči konečně spravily a zmizely mi i ekzémy na rukou.

Pokračování

Byla jsem po nemoci, nějaké chřipce, a doktorka mi zjistila z krve horší jaterní testy. Pořád se zhoršovaly a tak mě poslala na gastro s přáním, ať to není nic vážného, když už jsou ty testy tak špatné. Celá rozhozená jsem tedy šla. Doktoři nade mnou stáli a nevěděli…Po výslechu, jestli nepiju, neberu léky, drogy atd. naznali, že to bude asi autoimunitní onemocnění a budu brát do konce života kortikoidy. Pro jistotu se ještě dodělávaly nějaké testy z krve (nic se z nich samozřejmě nezjistilo). Hned jsem si říkala, že to asi těžko…Objednala jsem se na měření a vyšla žloutenka E. Nasadila jsem větší dávky MMS a drcený ostropestřec a když jsem šla po 3 dnech na kontrolu, testy z krve byly mnohem lepší. Po týdnu skoro dobré. Tak už jsem tam nešla. Asi po roce jsem otěhotněla, tak mě hned hnali na gastro, když jsem měla ty játra…Doktor na mě nevěřícně koukal, že mám testy dobré, že jsem se asi záhadně uzdravila 

Michaela Chalupová Třebíč

Vyjádření poradce

Paní Michaela když přišla do poradny měla viditelný zánět spojivek. Oči jí slzely a bylo vidět že její stav není dobrý. Zjistili jsme v očích prvoky, vlasovce a zánět nervus oculus ( bylo potvrzeno ošetřujícím lékařem ). Během 2 kůr jsme zánět zvládli. Potíže měla i s exémy, které také zmizely.
Po nějakém čase se paní Michaela znovu objednala, že se jí potíže s očima vrátily. Opět prvoci. Nasadili jsme kůru a snažili se zjistit, kde by mohla být příčina. Zjistili jsme, na víkendy jezdí k rodičům, kde se koupala v neupravené vodě ze studny. Zde by mohla být příčina. Přestala se v této vodě koupat a potíže s očima ustoupily. Nakonec mi klientka sdělila, že otěhotněla a byla na běžné prohlídce, kde jí lékař zjistil že je naprosto zdravá. Prý se tzv. spontánně vyléčila z chronického zánětu jater. Před tím mi to neřekla, že se s tímto problémem léčí. ( oči ukazují na jaterní zátěž ).
Současně se také vyčistila po gynekologické stránce. Dnes se těší zdravému miminku.

Šťasný párˇv očekávání

2 Comments on “Zánět spojivek a jater, ekzém. Zdravé miminko

https://israel-lady.co.il/
2022-05-18 at 5:33

Good post. I learn something totally new and challenging on blogs I stumbleupon every day. It will always be interesting to read through articles from other writers and use a little something from other sites.

Odpovědět
admin
2022-06-04 at 22:07

Than you

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *